Lokalizacja campów

Nasz camp letni zlokalizowany jest w jednym z najpiękniejszych terenów turystycznych – w Kotlinie Kłodzkiej. Malowniczy, górski krajobraz uzupełniają piękne miasteczka, zameczki i dworki rozsiane w górzystym terenie.

Podziemne miasta, twierdze, zabytkowe ruiny, stare klasztory, kaplica czaszek, skaliste twory, jaskinie i inne pełne tajemnic i duszy miejsca tworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę tajemniczości, będącą niezbędnym elementem dobrych gier terenowych.

Kotlina Kłodzka to też krystalicznie świeże powietrze i mikroklimat. Ogólnodostępne źródła wody mineralnej są nie lada atrakcją, a także naturalną dawką wielu mikroelementów.

Dzięki doskonałej infrastrukturze turystycznej i sportowej nie brakuje w naszym programie miejsca na zajęcia sportowe. Aktywny wypoczynek, świeże powietrze i doskonała lokalna kuchnia tworzą idealne warunki dla naszej językowej ekspedycji.

Nasz ośrodek zlokalizowany jest w sercu kotliny – w Kłodzku, tuż przy samej twierdzy i zabytkowej starówce. Położony na terenie parku z pięknym starodrzewiem sprawia wrażenie jakby był w zupełnej dziczy, a tak naprawdę znajduje się w odległości kilkunastu minut od największych atrakcji miasta. Ogrodzony i chroniony teren zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszej grupie, a świeżo wyremontowane, zadbane pokoje przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym gościom.