Kim jesteśmy

Wyjątkowy program campów językowych  jest owocem współpracy jaką prowadzą nasze szkoły partnerskie National Geographic Learning Polska.

Bardzo wysoka jakość materiałów dydaktycznych, ich wyjątkowość oraz przesłanie, na bazie których pracują setki naszych kursantów w ciągu roku szkolnego przyczyniło się do stworzenia nowego projektu, umożliwiającego ten kontakt również w czasie wakacji.

Oferujemy uczniom szkół podstawowych  możliwości poznania siebie, oraz otaczającego ich świata przez pryzmat materiałów National Geographic Learning.

Zapraszamy następną generację odkrywców do poznawania, doświadczania i uczenia się nowych rzeczy.  Wystarczy trochę wyobraźni, aby odkryć, że na świecie jest coś wielkiego i coś małego, coś o czego istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Bądź ciekawy świata, zadawaj pytania i znajdź na nie odpowiedzi razem z nami.

LangAtive Camps –  podejmij wyzwanie!


 

ORGANIZATORZY:

Organizatorami obozów LangActive są dwie kobiety – doświadczone przedsiębiorczynie na rynku językowym zajmujące się z dużym sukcesem organizacją efektywnych wypoczynków i szkoleń językowych od wielu lat.


KAROLINA BEZRĄK – PREZES ULTIMATE LANGUAGE CENTER SP.  Z O. O

Pasją do języka angielskiego zaraziłam się podczas mojego 7- letniego pobytu w USA. Jako studentka miałam okazje pracować w programie Work&Travel, poznawać ludzi, nowe miejsca, pracować z młodzieżą, podróżując i szlifując język angielski. Po powrocie do Polski miałam okazje pracować w branży turystycznej, jako manager hotelu, jednocześnie studiując filologię angielską.

Po skończeniu filologii, ukończyłam również studia magisterskie z zarządzania turystyką. Oba te kierunki są obecne w moim życiu od kilkunastu lat, a idea LangActive Camps jest odzwierciedleniem pasji do poznawania języków, do podróżowania oraz nawiązywania kontaktów z ludźmi w międzynarodowym środowisku.

 


IZABELA CZYŻEWSKA – PREZES ENGLISH WAY SCHOOL SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH SP.  Z O. O

Język angielski i kultura anglosaska zawsze były mi bliskie. Odkąd pamiętam, lubiłam dzielić się z ludźmi swoją wiedzą i przekazywać ją w świat – te dwie pasje w sposób naturalny doprowadziły mnie do stworzenia miejsca, w którym mogę je realizować – w 2009 roku otworzyłam szkołę języków obcych w podwarszawskich Ząbkach.

Praktyka nauczania pokazuje, jak bardzo potrzeba zmienić w Polsce podejście do nauki języka obcego – należy odejść od typowo szkolnych metod, od przekazywania reguł gramatycznych, od  przygotowania do testów i egzaminów. Jako lektor języka angielskiego, praktyk i metodyk widzę, jak niezmiernie ważny jest naturalny kontakt z językiem i jak wiele on daje.

Język to narzędzie komunikacji i tak powinniśmy go używać – najlepiej w środowisku maksymalnie zbliżonym do naturalnego. Otoczenie językiem (immersja językowa) to klucz to nabywania języka w sposób, w jaki robią to jego rodzimi użytkownicy.

Podróże to moja kolejna pasja, a one, jak wiadomo, kształcą. Także językowo, albowiem nic lepiej nie motywuje nas do używania języka obcego, niż konieczność porozumienia się za granicą.

Przestaje się wtedy liczyć poprawność gramatyczna i znajomość struktur językowych, ważna jest KOMUNIKACJA.

Połączone zamiłowanie do podróżowania i nauczania sprawiło, że wiele razy organizowałam i współorganizowałam wyjazdy grup dzieci i młodzieży, czy to na obozy językowe w Polsce, czy objazdy po tak egzotycznych miejscach, jak Syria, Egipt czy Jordania.

Langactive Camps to wyjątkowe miejsce, które współtworzę po to, aby dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i pasjami. To miejsce, w którym najpełniej wyraża się idea komunikacji i języka jako narzędzia, niezbędnego do wyrażenia siebie i odrzucającego ograniczenia.

Zapraszam do wspólnej przygody!