Kadra

Nasza kadra to doświadczeni wychowawcy – lektorzy języków obcych i native-speakerzy, których łączy jedno – PASJA JĘZYKOWA i SUPER PODEJŚCIE DO DZIECIAKÓW.

Sami też jesteśmy rodzicami i wiemy, że dobra opieka i ciepła atmosfera to podstawa udanego wyjazdu. W związku z tym gwarantujemy ponadprzeciętną liczbę opiekunów (1 opiekun na 5-6 dzieci).

To czym wyróżniamy się od innych jest liczba i dostępność Native speakerów z różnych zakątków świata. Zależy nam aby dzieci oswoiły się z naturalnym językiem angielskim i miały kontakt z różnymi akcentami 24/dobę.

Dla naszego zespołu priorytetem jest zapewnienie właściwej opieki i poczucia bezpieczeństwa każdemu uczestnikowi campu tak, aby przyswajał on wiedzę w maksymalnie komfortowych dla niego warunkach.

Native speakerzy uczestniczący w naszych campach to osoby sprawdzone, które od lat wykazują się kreatywnością i doskonałym podejście do uczniów w naszych szkołach językowych.

Nasza kadra to osoby, które doskonale znamy – pracujemy wspólnie w trakcie roku szkolnego i dzięki temu wiemy, że są to osoby godne zaufania o doskonałych zdolnościach pedagogicznych. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół i tworzymy rodzinną atmosferę – tak ważną dla dzieci, które podchodzą z rezerwą do samodzielnych wyjazdów.

Wszyscy instruktorzy i wychowawcy posiadają wymagane kwalifikacje do pracy z dziećmi.